Przetargi biurowe - zamawiaj precyzyjnie!

Przetargi stanowią ponad 50% obrotów branży PBS. Co roku rozpisuje się ich nawet kilka tysięcy. Widzieliście jak opisuje się w nich produkty? „Długopis łatwopiszący”, „segregator zwykły”, „wkład chiński, tani”, „teczka A4 standardowa”. Klienci końcowi wydają miliony złotych na niezbędne im produkty na ogół nic o nich nie wiedząc. Całemu sektorowi publicznemu przepisy zabraniają kontaktów z dostawcami przed opublikowaniem przetargu. Dlatego, nie chcąc łamać prawa często zamawiają na „oślep”.

Nasze doświadczenie w branży biurowej umożliwiło nam stworzenie unikalnego i jedynego w swoim rodzaju narzędzia on-line umożliwiającego profesjonalne tworzenie i aktualną wycenę specyfikacji przetargowych na produkty biurowe – przetargibiurowe.pl

Grupą docelową portalu są osoby zajmujące się tworzeniem specyfikacji przetargowych, zaopatrzeniowcy. Na platformie będą robić to samo co robią w rzeczywistości, tylko profesjonalnie, szybciej, wygodniej i w zgodzie z przepisami. Znajdą tu wiedzę o produktach, o parametrach definiujących ich jakość. Zaawansowany sposób szukania i zawężania wyników, prowadzi użytkownika „za rękę” po to, aby ostatecznie stworzyć profesjonalnie opisaną specyfikację. I co najważniejsze - móc ją wycenić w oparciu o aktualne ceny. Portal przetargibiurowe.pl na bieżąco komunikuje się z porównywarką cen produktów biurowych ofisowo.pl, dokonuje analizy cen dla każdego wybranego produktu i prezentuje wynik jako najwyższą, najniższą, oraz średnią cenę obecną w danej chwili na rynku.

Jesteśmy przekonani, że użytkownicy przetargibiurowe.pl usprawnią własne procesy biznesowe związane ze żmudnym poszukiwaniem odpowiednich produktów oraz opracowywaniem specyfikacji przetargowych.

Korzystając z okazji pragniemy zaprosić do współpracy producentów i dostawców zainteresowanych udziałem w przetargibiurowe.pl

Powrót

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x