Co to jest ofisowo?

Niezależnie od tego, czy tworzysz specyfikację pod przetargi biurowe, zajmujesz się zaopatrzeniem biura czy dostarczaniem artykułów biurowych do małych i dużych firm, wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, w Ofisowo.pl

Oddajemy do Państwa dyspozycji zaawansowaną porównywarkę cen artykułów z branży papierniczo-biurowo-szkolnej bez konieczności przeglądania kilkudziesięciu serwisów tylko po to, żeby porównać cenę produktu w różnych sklepach.

Nasza wyszukiwarka i porównywarka artykułów biurowych pozwala na porównywanie ceny wybranego produktu u wielu dostawców i biuro-serwisów z całego kraju.

Produkty zawierają:

  1. szczegółowe opisy
  2. dokładne parametry
  3. wysokiej jakości zdjęcia

 

Jak wysłać zapytanie? 

Kilka prostych kroków, aby wysłać "Zapytanie ofertowe": 

  1. Zaloguj się / załóż konto
  2. Wybierz produkt, a następnie przycisk „Dodaj do zapytania
  3. Na dole strony znajduje się schowek „Produkty w Twoim zapytaniu ofertowym” Znajdziesz w nim wszystkie produkty dodane do zapytania ofertowego.
  4. Sprawdź, czy dodałeś wszystkie interesujące cię produkty a następnie  wybierz opcję „Wyślij zapytanie ofertowe”

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x