jak wyszukiwać

Szanowni Państwo

Ofisowo.pl to serwis porównujący ceny produktów biurowych w sklepach internetowych. Prezentujemy Państwu kilka tysięcy produktów biurowych umożliwiając przejście z naszej witryny do wybranej oferty. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce odnajdą Państwo w naszym serwisie szczegółowe opisy, dokładne parametry i doskonałe zdjęcia wybranych produktów po dowolnym jego parametrze.

Jak korzystać z serwisu Ofisowo.pl?

Wyszukiwanie przedmiotu za pomocą wyszukiwarki:

1) W wyszukiwarce wpisujemy nazwę produktu np. segregator zielony PP A4. Możemy też podać nazwę marki. Teraz wystarczy kliknąć w przycisk „Wyszukaj”

2) To spowoduje, że wyświetli się dany produkt wraz z krótkim opisem (w przypadku podania pełnej nazwy modelu) lub lista produktów (np. w przypadku podania samego tylko producenta i kategorii)

3) Internauta dowie się także, w jakim przedziale cenowym oferowany jest dany produkt i w ilu sklepach jest dostępny. Aby wyświetlić listę sklepów wystarczy kliknąć w przycisk „Gdzie kupić”

4) Masz teraz przed sobą listę sklepów posortowanych według ceny (od najniższej do najwyższej). Przed wyborem konkretnego sklepu warto zapoznać się z opiniami innych internautów na jego temat. Wystarczy kliknąć znajdując się obok nazwy sklepu odnośnik „Opinie”(oznaczone na szarym pasku)

5) Aby kupić, kliknij w czerwony przycisk „Idź do sklepu”. Za jego pomocą przeniesiesz się bezpośrednio na stronę serwisu, z którego pochodzi oferta.

Wyszukiwanie za pomocą filtrów:

Odpowiednie filtry (np. producent, cena ) pozwalają zawęzić listę wyszukiwanych produktów, aż do momentu odnalezienia towaru, który spełnia potrzeby kupującego.

1) Na głównej stronie serwisu wybierz interesującą Cię kategorię produktów: akcesoria komputerowe, urządzenia i maszyny biurowe, papier i etykiety. Klikasz w odnośnik (nazwę kategorii lub podkategorii).

2) Nad listą znajdziesz filtry, które pozwolą Ci wybrać odpowiednie kryteria, które powinien spełniać poszukiwany produkt. Możesz ustawić dowolną ilość z dostępnych filtrów. Nasza wyszukiwarka odnajdzie od razu tylko te produkty, które spełniają podane oczekiwania klienta.

Dalsze kroki wykonujesz w podobny sposób, jak w przypadku korzystania z wyszukiwarki. Możesz sprawdzić przedział cenowy produktu, następnie wybrać z listy sklepów ten z najbardziej atrakcyjną ofertą i dobrymi opiniami. Na koniec możesz przenieść się na stronę sklepu w celu dokonania transakcji.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x