O nas

Ofisowo.pl jest pierwszym i zarazem największym w Polsce serwisem e-commerce poświęconym produktom branży papierniczo-biurowo-szkolnej. Dostarcza narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie znalezienie artykułów biurowych wraz z ich dostawcami gotowymi zrealizować zamówienia na najkorzystniejszych dla kupujących warunkach. Jedną z najważniejszych funkcji serwisu jest porównywanie cen blisko 30 000 produktów biurowych.

Katalog produktów dostępnych w Ofisowo.pl zawiera szczegółowe opisy, dokładne parametry i doskonałe zdjęcia. Znajdziecie tu również nowoczesną i zaawansowaną wyszukiwarkę umożliwiającą odnalezienie produktu po dowolnym jego parametrze co w kontekście branży papierniczo-biurowo-szkolnej czyni Ofisowo.pl niepowtarzalnym narzędziem na skalę europejską. Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszego serwisu mając na uwadze specyfikę branży i przyzwyczajenia internautów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług,
Zespół Ofisowo.plSzanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x