Dla kupujących

Szanowni Państwo,

W serwisie Ofisowo.pl znajdziecie narzędzia, które w prosty i szybki sposób umożliwiają odszukanie artykułów biurowych wraz z ich dostawcami, gotowymi zrealizować Państwa zamówienia na najlepszych aktualnie dostępnych warunkach. Macie Państwo do dyspozycji możliwość porównywania cen blisko 30 000 produktów biurowych, jak również zapoznania się z opiniami na ich temat. Znajdziecie tu nowoczesną i zaawansowaną, sparametryzowaną wyszukiwarkę umożliwiającą odnalezienie produktu po dowolnym jego parametrze.

Katalog produktów dostępnych w Ofisowo.pl zawiera szczegółowe opisy, dokładne parametry i doskonałe zdjęcia.

Mamy nadzieję, że z naszą pomocą poszukiwanie i zamawianie produktów biurowych stanie się dla Państwa dużo bardziej efektywne i przyjemne.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Pozostajemy też do Państwa dyspozycji on-line w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

Zespół Ofisowo.plSzanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x