Nowoczesne usługi internetowe dla branży biurowo-szkolnej

Szanowni Państwo, Dostawcy i Producenci Branży Biurowo-Szkolnej

Wyniki badań potwierdzające, że Polacy coraz liczniej chcą kupować produkty biurowe za pośrednictwem Internetu skłoniły nas do stworzenia narzędzi on-line porządkujących wiedzę o produktach branży PBS. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi mogą zrewolucjonizować podejście do zakupów artykułów biurowych, tak w kanale czysto komercyjnym, jak i w sektorze publicznym. Już w lipcu 2012 firma Celcen uruchomi produkcyjne wersje serwisów: ofisowo.pl – jedynej w Polsce porównywarki cen produktów biurowych oraz przetargibiurowe.pl – jedynego w Polsce portalu umożliwiającego profesjonalne przygotowanie i wycenę specyfikacji przetargowych na produkty biurowe.

Poza korzyściami dla klientów końcowych, wynikającymi z usystematyzowania wiedzy o produktach, nasze usługi mogą okazać się nieocenione również dla producentów i dostawców. Dzięki unikalnemu podejściu do wyszukiwania - za pomocą zawężania dostępnych parametrów i cech produktów - klient ma możliwość zapoznania się z tym, co tak naprawdę odróżnia od siebie poszczególne produkty, co wpływa na ich cenę.

Często spotykamy się z produktami łudząco podobnymi. Wyglądają i nazywają się prawie identycznie, ale diametralnie różnią się od siebie ceną i - jak mówią fachowcy - jakością. A cóż to, ta jakość? Czy to przypadkiem nie parametry oraz określone cechy produktu? I czy ktoś poza producentem, dostawcą i ewentualnie dystrybutorem o nich wie?

Jako 18-letni uczestnik branży biurowo-szkolnej wiem jak trudno dotrzeć z informacjami o cechach i parametrach produktu do klienta końcowego. Wiem jak ciężko producentom i dostawcom konkurować jakością produktów. Dlatego w ubiegłym roku postanowiłem zrezygnować z dyrektorskiego „stołka” w firmie Biella i jako niezależny podmiot zrealizować planowany od wielu lat projekt – stworzyć serwisy i narzędzia internetowe, które spowodują, że jakość produktów biurowych znów trafi pod strzechy…

Życząc wielu sukcesów i dalszego rozwoju, zapraszam Państwa do zamieszczenia własnej oferty produktowej w naszych serwisach.

Paweł Witkowski www.celcen.pl

Powrót

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x