Ekologiczne cechy produktu

Szanowni Państwo

W związku z coraz większym zainteresowaniem produktami ekologicznymi branży PBS zdecydowaliśmy się na rozszerzenie głównych parametrów wyszukiwarki produktów serwisu www.ofisowo.pl o cechy związane z „ekologicznością” produktu. Ekologiczne cechy podzieliliśmy na bezpośrednie - wskazujące na surowiec, z którego wykonano produkty oraz pośrednie – mówiące o proekologicznych działaniach producenta w procesie produkcji lub dystrybucji produktu. Dzięki dodatkowym cechom, odnalezienie produktów ekologicznych branży papier-biuro-szkoła stanie się wyjątkowo łatwe i szybkie.

Start już wkrótce. Zapraszamy do współpracy producentów i dostawców zainteresowanych umieszczeniem swoich produktów w naszym serwisie.

CELCEN Paweł Witkowski tel. 600 092 062 e-mail: pawel.witkowski@celcen.pl

Powrót

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x