Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania:

1) Czy zdjęcia produktów prezentowane w serwisie Ofisowo.pl są zgodne z wyglądem rzeczywistym produktów?

Zdjęcia prezentowane w naszym serwisie Ofisowo.pl mogą odbiegać od wyglądu rzeczywistego. Nasz serwis prezentuje jedynie obraz produktów, który dostajemy od poszczególnych producentów.

2) Gdzie należy zwrócić produkt zakupiony w danym sklepie internetowym, poprzez serwis Ofisowo.pl?

Zakupiony produkt zwracamy do sklepu w którym zakupiliśmy produkt.

3) Czy serwis ofisowo.pl gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie transakcji w sklepie internetowym?

Zgodnie z regulaminem naszego serwisu, Ofisowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzane transakcje w sklepach internetowych. Wszelkie zastrzeżenie prosimy kierować do sklepów internetowych.

4) Jak można zapisać się i wypisać z newslettera serwisu ofsowo.pl ?

Za pomocą naszego newslettera informujemy Cię na bieżąco o aktualnej ofercie. Nasz newsletter można zamówić bezpłatnie i niezobowiązująco podając na stronie głównej serwisu Ofisowo.pl w polu po lewej stronie swój adres e-mailowy i przesyłając go do nas za pomocą kliknięcia na link „Zapisz się”. Aby zrezygnować z otrzymywania newslettera należy podać swój adres e-mailowy i zaznaczając pole z napisem „Zaznacz aby się wypisać”.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x