Porównaj produkt: Półmaska filtrująca z zaworem 3M Cool Flow, FFP1 (8812), 2szt, biała

Półmaska filtrująca z zaworem 3M Cool Flow, FFP1 (8812), 2szt, biała

Cena od: 32,08 PLN do: 36,65 PLN brutto, produkt dostępny w 4 sklepach
  • maseczki zawierają opatentowaną technologię zaworu Cool-Flow™, który skutecznie odprowadza ciepło i wilgoć z maseczek, zwiększając komfort pracy zapobiegając parowaniu okularów.
  • wygodna konstrukcja dopasowująca się do wszelkiego rodzaju rozmiarów i kształtów twarzy
  • 2szt. w j.s.
  • kolor: biały
 
Użytkownicy Ofisowo jeszcze nie ocenili tego produktu (?)
Zobacz opinie i dodaj swoją

Podstawowe parametry produktu

Marka 3M
Numer produktu w systemie 224718
Nr dostawcy 3M-UU005543051
Nr Celcen 2346-00320-7
Kod kreskowy 5902658091407
Nazwa produktu Półmaska filtrująca z zaworem 3M Cool Flow, FFP1 (8812), 2szt, biała
Opis
  • maseczki zawierają opatentowaną technologię zaworu Cool-Flow™, który skutecznie odprowadza ciepło i wilgoć z maseczek, zwiększając komfort pracy zapobiegając parowaniu okularów.
  • wygodna konstrukcja dopasowująca się do wszelkiego rodzaju rozmiarów i kształtów twarzy
  • 2szt. w j.s.
  • kolor: biały
 
Kategoria Maski

Kolor

kolor biały

Cecha

rodzaj zawór Cool Flow
typ higieniczna
W ofercie od 2020-10

Certyfikaty

Hit Hit

Wspólny słownik zamówień

CPV 18143000-3
Sklep Opinia o sklepie Nazwa produktu w sklepie Lokalizacja Cena Link
Półmaska filtrująca z zaworem 3M Cool Flow, FFP1 (8812), 2szt, b Mazowieckie 32,08 PLN brutto szczegóły dostawy  Idź do sklepu
Półmaska filtrująca z zaworem 3M Cool Flow, FFP1 (8812), 2szt, b pomorskie 36,65 PLN brutto szczegóły dostawy  Idź do sklepu
Użytkownicy Ofisowo jeszcze nie ocenili tego sklepu Półmaska filtrująca z zaworem 3M Cool Flow, FFP1 (8812), 2szt, b Wielkopolskie 36,65 PLN brutto szczegóły dostawy  Idź do sklepu
Użytkownicy Ofisowo jeszcze nie ocenili tego sklepu Półmaska filtrująca z zaworem 3M Cool Flow, FFP1 (8812), 2szt, b Podkarpackie 36,65 PLN brutto szczegóły dostawy  Idź do sklepu

Pozostaw opinie:


Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)
Nie wiesz co zrobić? - zobacz krótki poradnik x